adidas-x-stella-m-cartney-basketbol-gelecegi

Adidas X Stella McCartney basketbol geleceği
Yeniliklerle herzaman gundemde olan Adidas spor ayakkabıları yepyeni çifti ile, Saf Boost X. spor ayakkabıları kategorisinde yine on siralari almaktadir. Marka unlu tasarımcı Stella McCartney ile birlikte gelişmiştir.Adidas yeni orijinal koleksiyonları ile herkesi şaşırtmak için x stella spor ayakkabilarini satisa sunmustur. Saf X denilen kuvvetlendirme, spor ayakkabı bu cifti kadinlar icin tasarlamistir. Unlu tasarimci Stella McCartney soyle diyor. Kadinlarin spor guvenini arttirmak icin ve bireysel enerjiyi yakalamak icin bu cifti tasarladık diyor. Cesur marka bu proje ile spor yaklaşımında kullanıcıya eşlik edecek.

Adidas unlu markanin yapmis oldugu Saf Boost X spor ayakkabisi konforlu bir spor için gerekli olduğundan, Adidas bu ayakkabisina cok guzel bir gorunum vererek , onun sepet tasarımını icat etti. Eğilimin ve mevcut talepleri doğrultusunda ruhu içinde, Saf Boost X ince, hafif ve aynı zamanda havalandirilmis bir sekilde tasarlanmistir. Spor yapan kisilerin kendisini bir bulut gibi hissetmesi icin sirket aynı zamanda bu tasarimda 3D aklında her şeyden dayalı teknolojik gelişmelere dayanıyordu. Bu spor ayakkabi tasariminda sadece ayakkabi konforu degil ayni zamanda estetige ve guzel gorunume agirlik vererek ,pembe tonlarinda ve mor renk gorunumunde kadinsi bir dokunusla ince ve zarif sekilde spor ayakkabisini spor sevenlere sunmustur.

adidas-x-stella-m-cartney-basketbol-gelecegi adidas-x-stella-m-cartney-basketbol-gelecegi adidas-x-stella-m-cartney-basketbol-gelecegi adidas-x-stella-m-cartney-basketbol-gelecegi

Bunları da sevebilirsiniz

    Bir Mesaj Yazin?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile isaretlenmislerdir

    Isim Yaz Email Adresi Yaz
    Mesaj Yaz
    Guvenlik Icin Toplam Kactir 7+3= ?