evde-sac-boyamanin-puf-noktalari

Evde sac boyamanin puf noktalari
Kadinlarin cogu genellikle her ay olmasada her iki aya bir saclarini boyarlar egerki saclarimizi boyadiktan sonra belirli bir sure sonra saclarimizi boyamaz isek saclarimizin durumu renk karisimindan dolayi guzel gorunum vermez.Guzel bir sac gorunumu icin saclarimizi sac boyasi ile zamani geldiginde boyamaliyiz. Saçlarınızın normal görünüşünden bıktıysanız saçlarınızı farklı renklere boyamak mutlu olmanıza yardımcı olabilir. Ancak saçınızı boyatmak için kuaförlere gittiğinizde yüklü miktarda para vermeniz gerekebilir. Bunun yerine evinizde kendi imkânlarınızla saçlarınızı sac boyasiyla boyayabilirsiniz. Evde saç boyatmak belki sizi biraz zorlayabilir ancak vereceğimiz tüyolar ile saçlarınızı en sağlıklı şekilde boyayabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız saç boyama ipuçları.

Saclariniza ani gecisler yapmayin
Siyah ve koyu olan saçlarınızı bir anda çok açık renklere geçirmeye çalışmayın. Satin almis oldugunuz sac boyalarini her sac boyasinda istediginiz renk icin yavas yavas rengini degisik aliniz.Siyah ve koyu olan saçlarınızı bir anda çok açık renklere geçirmeye çalışmayın saçlara zarar verecektir ve kaş yapayım derken göz çıkarmış olacaksınız. Saç renginizi bir anda açmaya çalışmak yerine 15 günlük periyotlar şeklinde açmaya çalışabilirsiniz.
Saclarinizi boyamadan once boya degecek yerlere vazelin surun
Sac boyasi icerisinde bulunan asiri yapisici maddeden dolayi vucuda yapisan bolgelerden cikarmasi zor olur. Saçlarınızı boyamaya başlamadan önce yüzünüzdeki boya değebilecek bölgelere vazelin sürün. Bunu yaptığınızda boya değen yerleri temizlemeniz daha da kolaylaşacaktır.
Kaliteli boya kullanin
Saçınızı uzun süreli o renkte tutmak istemiyorsanız dahi kaliteli boyalar kullanmaya özen gösterin. Kaliteli sac boyasi saçlarınızı daha çok koruyabilmek için güçlendirilmiş bir yapıya sahiptir; saçlarınıza iyi renk verirken aynı zamanda saclarinizin korunmasini saglar. Kötü boyalar saçlarınızın dokulmesine ve saclarinizin uclarinin kirilmasina buyuk bir sebebiyet verebilir.
Saclarinizi parca parca boyayin
Her şey tamam olduğu zaman saçlarınızı sac boyasiyla boyamaya başlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir husus da saçlarınızı parça parça boyamanız gerektiğidir. Eğer saçınızı toplu bir halde boyarsanız boya bazı yerlere ulaşmayacaktır ve değişik görüntüler ortaya çıkacaktır. Mümkün olduğu kadar parçalar halinde boyamanız bu görüntülerin önüne geçecektir.

evde-sac-boyamanin-puf-noktalari evde-sac-boyamanin-puf-noktalari evde-sac-boyamanin-puf-noktalari

Bunları da sevebilirsiniz

    Bir Mesaj Yazin?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile isaretlenmislerdir

    Isim Yaz Email Adresi Yaz
    Mesaj Yaz
    Guvenlik Icin Toplam Kactir 7+3= ?