is-yerinde-dogru-makyaji-kullanin

Is yerinde dogru makyaji kullanin
Kadinlarin eski calisan kadin sayisina gore gunumuzdeki calisan kadin sayisi gunluk yukselmektedir.Tabiki kadinlar gunluk calisma saatlerinde guzel gorunmeleri icin evden cikmadan once kendi caplarinda makyajlarini yaparlar. Bu durumda makyajimizi yaparken dogru sekilde size gunluk isyerinizde uyacak makyaji yapmaniz sizi gun boyunca daha guzel ve cekici gosterecektir. Tabiki yaz aylarinda yapilan makyaj kis aylarina gore yapilan makyajdan farkli sekilde yapilmalidir cunku yaz aylarinda sicaktan dolayi makyajiniz ozelligini hemen kaybedebilir.

Her gün az veya çok makyaj yapmak zorunda kalan çalışan kadınlar için yaz makyajının iki ayrı önemi var: Birincisi cilt sağlığını korumak, ikincisi de doğal olmak.
Bunun için altı adımlı bir makyaj sürecinden geçeceğiz.
Cildinizi her sabah ve her akşam temizleyin!
Yatmadan önce temizleyici köpük tonik ve gece kreminden kullanmaya ihmal etmeyin. Sabahları yüzünüzü yıkadıktan sonra daha hafif bir sakinleştirici ya da canlandırıcı tonik kullanın.
20 dakika sonra güneş koruyucu bir kremden kullanın.
Daha doğal ve hafif bir fondöten uygulaması için hafifçe nemlendirilmiş bir makyaj süngeri kullanın! Çok az bir miktar tonal kremle harika bir etki tutmuş olacaksınız. Bronz görünümden hoşlanıyorsanız, üzerinde bronz pudradan da kullanabilirsiniz.
En önemli nokta:
Göz makyajı. Ofiste, okulda, hastanede vs. işyerleri için dumanlı birgöz makyajı uygun olmaz, öyle değil mi? Çıplak, bakır ya da beyaz tonlarını seçin. Siyah "dipliner" ve hafif bir çizgi halinde ya da siyah göz kalemi kullanın.
Allığı kesinlikle unutulmamalı!
Krem allık kullanıyorsanız, içine bir miktar bronzlaştırıcı krem eklenebilir. Bu sabahları daha sağlıklı ve bakımlı görünmenizi sağlar.
Makyaj çantanızı yanınıza almayı unutmayın!
Bir kadın her an, her olası duruma karşı hazırlıklı olmalı! İş çıkışı bir yere davet edildiğinizde, telaş ve heyecana gerek kalmayacak.

is-yerinde-dogru-makyaji-kullanin is-yerinde-dogru-makyaji-kullanin

Bunları da sevebilirsiniz

    Bir Mesaj Yazin?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile isaretlenmislerdir

    Isim Yaz Email Adresi Yaz
    Mesaj Yaz
    Guvenlik Icin Toplam Kactir 7+3= ?