parfumu-daha-kalici-yapmak

Parfumu daha kalici yapmak
Genellikle kadinlarin cogunlugu evden cikmadan once toplumda ozellikle calisma yerlerinde guzel kokmasi icin devamli kullanmis olduklari guzel kokulu parfumlerine uzerlerine surerler. Her kadin gun boyunca guzel kokusunun olmasini ister ve gun boyunca guzel kokulu olmak hosuna gider. Ama bazen uzerimize surmus oldugumuz parfumlerin kokusu fazla surmeden ozelligini kaybeder. Her kadın kullandığı Parfümün daha etkileyici ve uzun süre dayanmasını ister. Tabiki bazi teknikler kullanarak gunluk kullanmis oldugumuz parfumlerin dayanma surelerini uzatmamiz mumkundur. 1yenimoda.com siz hanımlara Parfümün daha kalıcı yapmak için dikkat edilmesi gereken noktaları sunuyor:

Uzerimize surmus oldugumuz parfumun daha kalici yapmakicin vucudumuza uygulayabilecegimiz onemli bolgeleri bilmemiz gerekir. Ayak bileğinizin üstüne ve dizinizin arka kısmına vazelin ya da kokusuz bir krem sürün. Vazelin çektiğiniz bölgeye parfüm sıkın. Ayak bilekleri ve diz altı bölgeniz nabzın en düşük olduğu bölgelerdir. Küçük hareketler sayesinde kokuyu bu bölgelere yaymış olacaksınız.
Bileklerinizi vurduğunuz parfüm gün boyu koku verir. Ama dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Kesinlikle parfüm sıktıktan sonra bileğinizi ovmayın. Parfümü bileğinize püskürttükten sonda diğer bileğiniz ile 5-6 saniye sıkın. Ovma hareketinden kaçının çünkü ovarak kokunun bozulmasına neden olabilirsiniz.
Vucudumuzun onemli bolgesi olan kulak arkanıza ve boynunuza da parfumu sikarak parfumu daha kalici yapmak mumkudur. Göğüs ve dekolte bölgelerinize de parfüm sıkın. Kalp etrafında sürekli kan dolaşımı olduğundan dolayı kokunuz gün boyunca yayılacak.
Parfümünüze ek olarak saç serumunu püskürterek saçlarınızın uç kısımlarına da uygulayın. Gün boyu saçlardan koku gitmeyecek. Gun boyunca ozellikle calisma alanlarinda calisanlar icin parfumu daha kalici yapmak onemli oldugu icin vermis oldugumuz bilgileri istediginiz zaman uygulamaniz mumkundur.

parfumu-daha-kalici-yapmak

Bunları da sevebilirsiniz

    Bir Mesaj Yazin?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile isaretlenmislerdir

    Isim Yaz Email Adresi Yaz
    Mesaj Yaz
    Guvenlik Icin Toplam Kactir 7+3= ?