sogan-suyu-mucizesi

Sogan suyu mucizesi
Gunumuzde yemis oldugumuz cogu meyve,sebzebitkiler gibi bilmedigimiz cogu besinlerin insanlara dogal olarak cok cesitli hastaliklara ve gunluk hayatimizda bize gerekli ihtiyaclarimizda faydali oldugunu bilmemiz gerekir. Tabiki her yenilen bir besinin ayri bir ozelligi oldugu gibi bilmedigimiz neler neler var. Iste bu bilmedigimiz besinlerden nasil yararlaniriz nelere iyi gelir gibi sorunlarin cevaplarini arastirarak ogrenmemiz mumkundur. Bugun sizlere herkesin hemen hemen hergun yemek sofralarinda bulunan ve cogu kisinin severek yemis oldugu soganin yemek ihtiyaci haricinde saclarimiza olan faydasindan bahsedecegiz. Saçlarının hızlı ve doğal şekilde uzamasını isteyenler için 1yenimoda.com en kolay yöntemi sunar. Saçlarınızın hızlı uzamasını istiyorsanız, soğan suyunun mucizevî etkisinden faydalanabilirsiniz. Soğan hiçbir yan etki, ya da alerjiye yol açmadan saçların uzamasını sağlar.

Birçok kişi soğan suyuyla saçı uzatmak usulüne gerçek olarak bakmasa da bu yöntemin etkisi kısa zamanda hissedilir.
Sogan suyu sac uzatmasindan başka aynı zamanda saç dökülmesinin de önüne geçer. Soğan suyunu saçın diplerine masaj hareketleri ile uygulayın. Hem saç dökülmesini, hem de saçların zamanından önce beyazlaşmasının önüne geçecektir. Soğanın içerdiği bol miktardaki sülfür, soğan suyu kafa derisine sürüldüğünde kan dolaşımını hızlandırır ve sogan suyu sac uzatma için gerekli olan kolajen dokuları üretimini artırır. Sülfür anti-bakteriyel özelliği ile mantar ve bakteri oluşumunun karşısına geçer.
Soğan suyu sac uzatma nasıl istifade edilir?
Soğanı blenderda veya doğrayıcı ezerek suyunu sıkarak suyunu çıkarın. Daha sonra soğan suyunu masaj hareketleri ile önce saç diplerine daha sonra ise tüm saçlarınıza yayın. Saçınızı kapatarak 30 dakika bekletin. Eğer kokusu sizi rahatsız etmiyorsa yarım saatten fazla bir zaman bekleyebilirsiniz. Soğanın kokusunu kısmen azaltmak için biraz balla da karıştırabilirsiniz. Bu işlemi haftada en az iki kez uygulayın. Genel süre olarak ise iki ay devam etmelidir. İki aydan sonra fark edilecek derecede saçlarınızın uzandığının tanık olacaksınız. Bu yontemi uygulayarak dogal sekilde saclarinizi uzatmis olursunuz.

sogan-suyu-mucizesi

Bunları da sevebilirsiniz

    Bir Mesaj Yazin?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile isaretlenmislerdir

    Isim Yaz Email Adresi Yaz
    Mesaj Yaz
    Guvenlik Icin Toplam Kactir 7+3= ?