yuzu-ince-gostermenin-makyaj-tuyolari

Yuzu ince gostermenin makyaj tuyolari
Gunumuzde ozellikle kadinlar her zaman icin yuz gorunumlerine onem verir ve her zaman icin ince ve cekici bir yuzlerinin olmasini ister. Tabiki her kadinin guzel gorunmek istemesi dogal hakkidir. Genellikle sisman olan kadinlar vucutlari hafif sisman olsada ince yuzlu olduklarinda yuz gorunumu sisman olmasini degistirir ve o kisiyi guzel fizikli gosterir. Ayni zamanda her zaman icin vucudumuz hafif kilolu olsada bazi bilgiler sayesinde yuzumuze yapmis oldugumuz makyajlar sayesinde yuz gorunumunu degistirip ince bir yuze sahip olmamiz mumkundur.

Yüzünüz çok kalın şişman ya da öyle görünüyor olabilir. Merak etmeyin, ufak dokunuşlarla yuzunuzu ince yuz makyaj sayesinde ince gostermeniz mümkündur.
• Gözaltı kontur rengi cildinizden 2 ton koyu, pudranız ise cildinizden biraz daha açık tonlarda olmalıdır.
• Tozu yanaklarınızın ortasından başlayıp çapraz bir şekilde kulaklarınıza doğru çekin. Ne kadar yukarı çıkarsanız, elmacık kemiklerini ve yüzü ince göstermek için o kadar etkili olacaktır.
• Burnunuzun daha ince görünmesi için kontur pudrasını burnunuzun yanlarına sürün, burun deliklerine ulaşmadan bitirin. Tamamlamak için burnunuzun kemerinden aşağıya dikey bir şekilde parlatıcı sürün.
• Çene hizanıza koyu bronz renk sürterek çenenizin ince yuz makyaj sayesinde daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz.
• Dolgun dudaklar yüzü dairesel gösteriyor. Gözleri büyük gösteren makyaj, yüzünüzün geri kalan bölümünü küçük gösterecek. Buna göre dudaklarınız için doğal renkler seçin ve gözlerinize daha fazla özen gösterin.
• Daha yüksek kaşlar yuvarlak yüzünüzü dengelemeye yardımcı olacak. Yüzünüzün merkezini aydınlatıp yanları yok etmek ve yüzü ince göstermek için başka bir yoludur.
• Alnınızı unutmayın. Fondöten çekerken alnınıza, şakaklarınıza doğru çıkın. Alnınızın ortasını aydınlatın bu sayede makyaj sirri olan ince yuz makyaj uygulamasi yapmis olacaksiniz.
Her bayanin guzel ve cekici olmasi o kisinin kendisine baglidir her zaman icin bilgili bir sekilde makyaj yapmak sizleri degistirecek ve istediginiz gibi cekici gosterecektir.

yuzu-ince-gostermenin-makyaj-tuyolari yuzu-ince-gostermenin-makyaj-tuyolari yuzu-ince-gostermenin-makyaj-tuyolari

Bunları da sevebilirsiniz

    Bir Mesaj Yazin?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile isaretlenmislerdir

    Isim Yaz Email Adresi Yaz
    Mesaj Yaz
    Guvenlik Icin Toplam Kactir 7+3= ?